Location : Home > K > K471K15X7RF53L2
K471K15X7RF53L2
Share on FacebookShare on Facebook
K471K15X7RF53L2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K471K15X7RF53L2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 470pF 50volts 10 X7R 2.5mm 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K471K15X7RF53L2 Original&new 33550 N/A 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
K471K15X7RF53L2 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K471K15X7RF53L2 Original&new 18000 N/A 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
K471K15X7RF53L2 CAP CER 470PF 50V 10 RADIAL 801900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K471K15X7RF53L2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 470pF 50volts 10 X7R 2.5mm 80,000 Vishay/BC Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com