Location : Home > K > K470J10C0GF5TH5
K470J10C0GF5TH5
Share on FacebookShare on Facebook
K470J10C0GF5TH5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K470J10C0GF5TH5 CAP CER 47PF 50V 5 RADIAL 802100 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
K470J10C0GF5TH5 CAP CER 47PF 50V 5 RADIAL 696900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K470J10C0GF5TH5 CAP CER 47PF 50V 5 RADIAL 1327100 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
K470J10C0GF5TH5 CAP CER 47PF 50V 5 RADIAL 802100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
04023A101JAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 100pF ¡À5% 25V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
04023A101JAT2A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 100PF 25V NP0 0402 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
04023A101JAT2A STOCK 45640 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2150260-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses OCEAN END FEED APPLICATOR
2-1372300-5 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories COMB
2-1372300-5 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E13-00E Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
E13-00E Cherry 1-3000 2014+ SWITCH SNAP SPDT 15A QC TERM Ameyic Electronics Limited
E13-00E Cherry 139460 NEW RoHS SWITCH SNAP SPDT 15A QC TERM FindCores Electronics Inc.
E13-00E Cherry 241690 1538+ SWITCH SNAP SPDT 15A QC TERM Alphatek Technology Limited
E13-00E IC 38260 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
T203MTKCQE Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
T203MTKCQE C&K Components 16390 1525+ SWITCH TOGGLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T203MTKCQE C&K Components 57769 15+ SWITCH TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T203MTKCQE NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-18-8992 Tapes, Adhesives Tape TAPE MASK HI TEMP POLY 1"X18YD
0190320116 Tools Crimpers - Crimp Heads, Die Sets DIE ELECTRICAL INDENTOR
1950A Tools Wire Strippers and Accessories STRIPPER WIRE 1950A
1950A Distributor 214010 18+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com