Location : Home > K > K392J20C0GK5TL2
K392J20C0GK5TL2
Share on FacebookShare on Facebook
K392J20C0GK5TL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K392J20C0GK5TL2 CAP CER 3900PF 200V 5 RADIAL 1406900 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
K392J20C0GK5TL2 CAP CER 3900PF 200V 5 RADIAL 1406900 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
K392J20C0GK5TL2 CAP CER 3900PF 200V 5 RADIAL 777900 Vishay BC Components 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
K392J20C0GK5TL2 CAP CER 3900PF 200V 5 RADIAL 887900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17560 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories SOLDER REEL STAND
17560 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
17560 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 90 24POS AU OR EKT Electronics Co., Ltd
17560 Weidmuller 147390 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited