Location : Home > K > K270K15C0GF53L2
K270K15C0GF53L2
Share on FacebookShare on Facebook
K270K15C0GF53L2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K270K15C0GF53L2 CAP CER 27PF 50V 10 RADIAL 811800 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
K270K15C0GF53L2 CAP CER 27PF 50V 10 RADIAL 706600 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K270K15C0GF53L2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 27pF 50volts 10 C0G 2.5mm 80,000 Vishay/BC Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
K270K15C0GF53L2 CAP CER 27PF 50V 10 RADIAL 1457800 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
K270K15C0GF53L2 CAP CER 27PF 50V 10 RADIAL 811800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.