Location : Home > K > K2501GLRP
K2501GLRP
Share on FacebookShare on Facebook
K2501GLRP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-062-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-062-10-001101 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-062-10-001101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-062-10-001101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-43-100-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1929920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1929920000 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1929920000 Weidmuller 157850 2016+ BVZ7.62HP/06/180SH150C BK BX Unitronix Electronics Limited
2134055-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.063" (1.60mm)
2134055-1 TEconnecti 80 0 NANAM electronics
1980930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1980930000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1980930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.00MM 8POS EKT Electronics Co., Ltd
1980930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.00MM 8POS TPC Global Service Co.Ltd.
1980930000 Weidmuller 157320 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
41774 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated