Location : Home > K > K2400GHAP
K2400GHAP
Share on FacebookShare on Facebook
K2400GHAP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K2400GHAP SIDAC 240V 1A DO-15 242060 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K2400GHAP SIDAC 240V 1A DO-15 778400 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387190603 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC FT 4 ASY C
3210602 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-26 AWG
3210602 Phoenix Contact 147250 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
3210602 Phoenix Contact 288930 2016+ TERMINAL BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1959561 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole