Location : Home > K > K2400GAP
K2400GAP
Share on FacebookShare on Facebook
K2400GAP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K2400GAP SIDAC 240V 1A DO-15 241520 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K2400GAP SIDAC 240V 1A DO-15 780300 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-139-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-015-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-015-10-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1615950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1615950000 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1615950000 Weidmuller 297770 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com