Location : Home > K > K2202GRP
K2202GRP
Share on FacebookShare on Facebook
K2202GRP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K2202GRP SIDAC 220V DO15 241850 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K2202GRP SIDAC 220V DO15 776400 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-116-02-G-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SSW-116-02-G-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 16POS R/A SGL AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SSW-116-02-G-S-RA NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-116-02-G-S-RA IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
05-7560-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 5POS TIN
05-7560-10 Aries Electronics 157540 2016+ CONN SOCKET SIP 5POS TIN Unitronix Electronics Limited
05-7560-10 Aries Electronics 277730 2016+ CONN SOCKET SIP 5POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
05-7560-10 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
284515-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
284515-9 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
284515-9 TE Connectivity AMP Connectors 157200 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
284515-9 TE Connectivity AMP Connectors 298850 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776678-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776678-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776678-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 4POS R/A 10.16MM EKT Electronics Co., Ltd
1-1776678-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 4POS R/A 10.16MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
426-83-258-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
48-6508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
48-6508-20 Aries Electronics 147210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Unitronix Electronics Limited
48-6508-20 Aries Electronics 275700 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com