Location : Home > K > K2200GRP
K2200GRP
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for K2200GRP distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
K2200GRP LITTELFUSE DO15 50000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
K2200GRP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K2200GRP SIDAC 205-230VBO 1A DO-15X 241610 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K2200GRP SIDAC 205-230VBO 1A DO-15X 781300 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
K2200GRP ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-228-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
853-83-056-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
0015446870 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
124-93-652-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
124-93-652-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
124-93-652-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147470 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Unitronix Electronics Limited
124-93-652-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
124-93-652-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 4 LVL .600 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
801-83-027-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-027-20-442101 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-027-20-442101 Preci-Dip 147580 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
432115-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432115-18-0 IC 59170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5435637 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435637 Phoenix Contact 156980 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5435637 Phoenix Contact 298290 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1949940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1949940000 Weidmuller 157560 2016+ BLZP 5.08/16/90F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
0395240024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1PS184,135 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY GP 80V 215MA SMT3
1PS184,135 IC 38960 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1PS184,135 NXP 881200 1525+ DIODE 80V 125MA HI-SPEED SC-59 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com