Location : Home > K > K182K20C0GK53L2
K182K20C0GK53L2
Share on FacebookShare on Facebook
K182K20C0GK53L2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K182K20C0GK53L2 CAP CER 1800PF 200V 10 RADIAL 798300 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
K182K20C0GK53L2 CAP CER 1800PF 200V 10 RADIAL 1424600 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
K182K20C0GK53L2 CAP CER 1800PF 200V 10 RADIAL 788300 Vishay BC Components 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-E-25 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Brown 0.125" (3.18mm) 25' (7.622m)