Location : Home > K > K180J15C0GF5TH5
K180J15C0GF5TH5
Share on FacebookShare on Facebook
K180J15C0GF5TH5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K180J15C0GF5TH5 679856 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
K180J15C0GF5TH5 CAP CER 18PF 50V 5 RADIAL 483900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K180J15C0GF5TH5 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 18pF 50volts 5 C0G 5mm LS 80,000 Vishay/BC Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com