Location : Home > K > K1300E70AP
K1300E70AP
Share on FacebookShare on Facebook
K1300E70AP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K1300E70AP SIDAC 130V 1A TO-92 242040 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K1300E70AP SIDAC 130V 1A TO-92 784700 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-022-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-022-10-287101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-022-10-287101 Preci-Dip 288810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-110-01-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-110-01-T-D 22163 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SSQ-110-01-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 20POS DUAL TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
SSQ-110-01-T-D IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-110-01-T-D NEW 77590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386913823 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
517-83-529-21-121111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 529POS GOLD
517-83-529-21-121111 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-83-529-21-121111 Preci-Dip 147380 2016+ CONN SOCKET PGA 529POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-83-529-21-121111 Preci-Dip 288570 2016+ CONN SOCKET PGA 529POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-123-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-123-41-006101 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-123-41-006101 Preci-Dip 157040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-123-41-006101 Preci-Dip 298950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com