Location : Home > K > K121M10X7RF5TH5
K121M10X7RF5TH5
Share on FacebookShare on Facebook
K121M10X7RF5TH5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K121M10X7RF5TH5 CAP CER 120PF 50V 20 RADIAL 684300 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
K121M10X7RF5TH5 CAP CER 120PF 50V 20 RADIAL 579100 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K121M10X7RF5TH5 CAP CER 120PF 50V 20 RADIAL 1222300 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
K121M10X7RF5TH5 CAP CER 120PF 50V 20 RADIAL 684300 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2SX1-T Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
2SX1-T Honeywell 1-3000 2014+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A SOLDER Ameyic Electronics Limited
2SX1-T Honeywell 139830 17+/18+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A SOLDER FindCores Electronics Co.,Ltd.
2SX1-T Honeywell 262210 1538+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A SOLDER AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
2SX1-T Honeywell 57479 15+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A SOLDER Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com