Location : Home > K > K1200E70RP
K1200E70RP
Share on FacebookShare on Facebook
K1200E70RP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
953252-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
833-87-084-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold