Location : Home > K > K105M20X7RF53H5
K105M20X7RF53H5
Share on FacebookShare on Facebook
K105M20X7RF53H5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K105M20X7RF53H5 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K105M20X7RF53H5 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1uF 50volts 20 X7R 5mm LS 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K105M20X7RF53H5 CAP CER 1UF 50V 20 RADIAL 793000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.