Location : Home > K > K105K20X7RF5TH5
K105K20X7RF5TH5
Share on FacebookShare on Facebook
K105K20X7RF5TH5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K105K20X7RF5TH5 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1uF 50volts 10 X7R 5mm LS 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K105K20X7RF5TH5 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K105K20X7RF5TH5 N/A 82000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
K105K20X7RF5TH5 N/A 36000 TDK 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
K105K20X7RF5TH5 N/A 36000 TDK 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
K105K20X7RF5TH5 N/A 36000 TDK 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
K105K20X7RF5TH5 CAP CER 1UF 50V 10 RADIAL 793300 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.