Location : Home > K > K1050E70AP
K1050E70AP
Share on FacebookShare on Facebook
K1050E70AP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K1050E70AP SIDAC 105V 1A TO-92 242340 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K1050E70AP SIDAC 105V 1A TO-92 784900 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-028-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
853-83-028-10-002101 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-028-10-002101 Preci-Dip 147200 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-83-028-10-002101 Preci-Dip 288450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3037449 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through White 12-28 AWG