Location : Home > K > K104M15X7RF53K2
K104M15X7RF53K2
Share on FacebookShare on Facebook
K104M15X7RF53K2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K104M15X7RF53K2 CAP CER 0.1UF 50V 20 RADIAL 785100 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K104M15X7RF53K2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.1uF 50volts 20 X7R 2.5mm 80,000 Vishay/BC Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
K104M15X7RF53K2 CAP CER 0.1UF 50V 20 RADIAL 1536300 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited