Location : Home > K > K103M15X7RF53L2
K103M15X7RF53L2
Share on FacebookShare on Facebook
K103M15X7RF53L2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K103M15X7RF53L2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.01uF 50volts 20 X7R 2.5m 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K103M15X7RF53L2 N/A 20000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
K103M15X7RF53L2 679856 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
K103M15X7RF53L2 CAP CER 10000PF 50V 20 RADIAL 780800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K103M15X7RF53L2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.01uF 50volts 20 X7R 2.5m 80,000 Vishay/BC Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com