Location : Home > K > K100J15C0GH5TH5
K100J15C0GH5TH5
Share on FacebookShare on Facebook
K100J15C0GH5TH5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K100J15C0GH5TH5 CAP CER 10PF 100V 5 RADIAL 1223900 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
K100J15C0GH5TH5 CAP CER 10PF 100V 5 RADIAL 588600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
K100J15C0GH5TH5 CAP CER 10PF 100V 5 RADIAL 578600 Vishay BC Components 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
K100J15C0GH5TH5 CAP CER 10PF 100V 5 RADIAL 1223900 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
K100J15C0GH5TH5 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
K392M10X7RH53H5 Capacitors Ceramic Capacitors 3900pF ¡À20% 100V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
K392M10X7RH53H5 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
K392M10X7RH53H5 Vishay BC Components 1332800 15+ CAP CER 3900PF 100V X7R RADIAL Unitronix Electronics Limited
K392M10X7RH53H5 Vishay BC Components 581600 1532+ CAP CER 3900PF 100V X7R RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K392M10X7RH53H5 Vishay BC Components 686800 NEW RoHS CAP CER 3900PF 100V X7R RADIAL FindCores Electronics Inc.
04023A470JAT4A Capacitors Ceramic Capacitors 47pF ¡À5% 25V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
04023A470JAT4A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
04023A470JAT4A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 47PF 25V NP0 0402 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
04023A470JAT4A RoHs 15000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
04023A470JAT4A RoHs 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
09990000196 harting 4000 FANTASTIC ELECTRONICS ( KONGKONG) LTD
BZ-2RD Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZ-2RD Honeywell 57449 15+ SWITCH PLUNGER SPDT 15A SCREW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZ-2RD Honeywell 139310 NEW RoHS NEW RoHS FindCores Electronics Inc.
BZ-2RD Honeywell 1-3000 2014+ SWITCH PLUNGER SPDT 15A SCREW Ameyic Electronics Limited