Location : Home > J > JW060ACL
JW060ACL
Share on FacebookShare on Facebook
JW060ACL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
JW060ACL originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LTC3624HMSE-23.3#PBF Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2A 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
MTFDJAK400MBS-2AN16FCYY Memory Cards, Modules Solid State Drives (SSDs) Solid State Drive (SSD) 400GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V, 12V
76650-0191 657894 13+ fenkey electronics co.,ltd
76650-0191 657894 13+ fenyang electronics co.,ltd
LCD2041-V Optoelectronics Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric Character LCD Display Module Reflective 5 x 8 Dots LCD - Monochrome LED - Yellow/Green I2C, RS232, TTL 98.00mm x 60.00mm x 30.63mm
LCD2041-V IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCD2041-V Matrix Orbital 0 13+ LCD2041-V Matrix Orbital LDC CHAR 9 TO 15VDC 20X4 Y/GBK erin@millionsu HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
LCD2041-V NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1626L351 Optoelectronics Fiber Optics - Transmitters - Discrete 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE
1626L351 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XTHI30BF860 Optoelectronics Infrared, UV, Visible Emitters Infrared (IR) Emitter 860nm 1.35V 50mA 15mW/sr @ 50mA 50¡ã Radial
XTHI30BF860 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XTHI30BF860 NEW 95850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ACPL-3130-560E Isolators Isolators - Gate Drivers 2.5A Gate Driver Optical Coupling 3750Vrms 1 Channel 8-DIP Gull Wing
ACPL-3130-560E Avago Technologies US Inc. 241860 1538+ OPTOCOUPLER IGBT 2.5A 8-SMD GW Alphatek Technology Limited
ACPL-3130-560E Avago Technologies US Inc. 913800 NEW RoHS OPTOCOUPLER IGBT 2.5A 8-SMD GW FindCores Electronics Inc.
ACPL-3130-560E Semiconductor 19935 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ACPL-3130-560E STOCK 146040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ACPL-M62L-000E Isolators Optoisolators - Logic Output Logic Output Optoisolator 10MBd Open Drain 3750Vrms 1 Channel 20kV/¦Ìs CMTI 5-SO
ACPL-M62L-000E AVAGO 1 2015 ELECTRION
ACPL-M62L-000E Avago 989000 15+ Optocoupler3.3V5V Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ACPL-M62L-000E Avago 97950 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS2581AL1-W-A CEL 87790 1525+ PHOTOCOUPLER 1CH TRANS OUT 4DIP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
PS2581AL1-W-A IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS2581AL1-W-A NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
070046311210 Optoelectronics Accessories PMI BASE 9/16 NEON BAY SLDR
MKRAWT-00-0000-0D0UE40E8 Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting XLamp? MK-R White, Warm 2700K 12V 700mA 120¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
MKRAWT-00-0000-0D0UE40E8 Cree Inc 10000 2013+ LED QINYUAN ELECTRONICS (HK) LIMITED
CN13105_LENA-M Optoelectronics Optics - Lenses PACK ROUND 1 POS 111MM D 84.6MMH
CN13105_LENA-M IC 37640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CN13105_LENA-M NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
192A1355 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 24V 17mA Round with Domed Top
192A1355 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
192A1355 IC 59620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6161132120F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 6V Round with Domed Top, 18.00mm
5682211312F Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator 4 High Green (x 1), Red (x 2), Yellow (x 1) Tinted 2.1V Green, 2V Red, 2.1V Yellow 30mA Green, 30mA Red, 20mA Yellow Round with Domed Top, 3mm (T-1) Through Hole, Right Angle
5338H7 Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator Single Yellow Clear, Tinted 2.1V 60mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Through Hole