Location : Home > J > JTG06RT-12-98P
JTG06RT-12-98P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TVP00RL-19-35PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
0430310007 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM MALE 20-24AWG TIN
0430310007 IC 37280 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0430310007 STOCK 46010 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
DJT16F19-35BN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
10045103-002C-TRLF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT
30FLZ-SM1-TB Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 30 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
DCM-37S-A197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup
45120-020000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET 20POS WIREMOUNT .050
45120-020000 3M 147290 2016+ CONN SOCKET 20POS WIREMOUNT .050 Unitronix Electronics Limited
PTY06E-8-2P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
0307001149 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.100" (2.54mm)
0877590664 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
644452-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
644452-2 TE Connectivity AMP Connectors 147460 2016+ CONN HEADER 7POS R/A .156 TIN Unitronix Electronics Limited
644452-2 TE Connectivity AMP Connectors 293400 2016+ CONN HEADER 7POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1814977 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 8 Position Header, Male Pins Board to Cable/Wire 0.098" (2.50mm) Solder
1814977 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1814977 Phoenix Contact 147350 2016+ CONN HEADER 8POS 2.5MM SMD Unitronix Electronics Limited
1814977 Phoenix Contact 287830 2016+ CONN HEADER 8POS 2.5MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1328460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONN PLUG-IN 21POS HOOD OG
1328460000 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1328460000 Weidmuller 147280 2016+ CONN PLUG-IN 21POS HOOD OG Unitronix Electronics Limited
1328460000 Weidmuller 289010 2016+ CONN PLUG-IN 21POS HOOD OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0879111207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
346-93-105-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 5POS GOLD
346-93-105-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277810 2016+ CONN SOCKET SIP 5POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-105-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
346-93-105-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ STRIP SOCKET 5 POS PRESS FIT EKT Electronics Co., Ltd
801-87-040-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0873684625 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold