Location : Home > J > JT2551T0039.000000
JT2551T0039.000000
Share on FacebookShare on Facebook
JT2551T0039.000000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
JT2551T0039.000000 OSC TCXO 39.000MHZ CLP SNWV SMD 139620 Pericom 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
JT2551T0039.000000 OSC TCXO 39.000MHZ CLP SNWV SMD 61995 Pericom 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
JT2551T0039.000000 OSC TCXO 39.000MHZ CLP SNWV SMD 139620 Pericom NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
JT2551T0039.000000 OSC TCXO 39.000MHZ CLP SNWV SMD 57269 Pericom 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
JT2551T0039.000000 OSC TCXO 39.000MHZ CLP SNWV SMD 78270 Pericom 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431301-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws