Location : Home > J > JT06RT-20-39P
JT06RT-20-39P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3472W24-31SX-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
2-643814-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 20POS MTA-100 TIN
1970760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)