Location : Home > J > JN1KS10PL2
JN1KS10PL2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPSE6E14-19SDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
KPT06F18-11SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
CA3100E18-7SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
LJT00RE23-2S-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 85C 85#22 SKT RECP
97-3108B36-8PW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 47C 46#16, 1#12 PIN PLUG
MS3101A32-7PY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 35C 28#16,7#12 PIN RECP
AIT6A10SL-59SS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 2C 2#16S SKT PLUG
GTC06R28-12SW-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings GT 26C 26#16 SKT PLUG
VIP02W1 Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Threaded Silver
MS3102E32-6SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
0733860830 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Adapters Adapter Coaxial Connector SMA Plug, Male Pin To SSMCX Plug, Male Pin 50 Ohm
CA3100E20-25SB02-05 Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
D38999/26FE6SNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
AIB1CGMSS1-28-84SS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 9C 9#8 SKT RECP LINE
AIB1CGMSS1-28-84SS Amphenol 34188 20+PB FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AIB1CGMSS1-28-84SS Amphenol 34538 20+PB IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AIB1CGMSS1-28-84SS AMPHENOL 380166 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
54242-105500950LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 50POS 0.100" SMD
0522711079 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 10 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle