Location : Home > J > JMK063C6224MP-F
JMK063C6224MP-F
Share on FacebookShare on Facebook
JMK063C6224MP-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
JMK063C6224MP-F 2013+ 80,000 Taiyo Yuden 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
JMK063C6224MP-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CAP MLCC 0201 6.3V X6S 0. 80,000 Taiyo Yuden 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VJ0402D180GXAAJ Capacitors Ceramic Capacitors 18pF ¡À2% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
VJ0402D180GXAAJ IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0402D180GXAAJ NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VJ1210Y333JBCAT4X Capacitors Ceramic Capacitors 0.033¦ÌF ¡À5% 200V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric) 0.132" L x 0.098" W (3.35mm x 2.50mm)
VJ1210Y333JBCAT4X Vishay Vitramon 594000 1532+ CAP CER 0.033UF 200V 5 X7R 1210 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VJ1210Y333JBCAT4X Vishay/Vitramon 80,000 2013+ CAP CER .033UF 5 200V X7R 1210 SIMEN Electronics Co.,Ltd
VJ1210Y333JBCAT4X Vishay/Vitramon 80,000 2016+ CAP CER .033UF 5 200V X7R 1210 ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1528013-6 Tools Crimpers, Applicators, Presses FA HD-I 5SMPO110F180F LM
1528013-6 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
466064-3 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM EMPO140F210F T
1530089-6 Tools Crimpers, Applicators, Presses HD INDL NON-AMP APPLI
460974-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories SHEAR PLATE REAR
461028-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories GUARD ASSY
1SE1-3 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V