Location : Home > J > JKM-0200NL
JKM-0200NL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT08E-22-36P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
MDM-37SH020F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Wire Leads
2M801-010-02ZNU9-200PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 6C 4#23 2#16 PIN REC THRD
MS27468T21B16HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
316-87-153-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1755668 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1755668 N/A 100 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1755668 Phoenix Contact 156960 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1755668 Phoenix Contact 287690 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0382290009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
160-80-432-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-80-432-00-001101 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
160-80-432-00-001101 Preci-Dip 147870 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
160-80-432-00-001101 Preci-Dip 277350 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395310020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole