Location : Home > J > JCH1048D15
JCH1048D15
Share on FacebookShare on Facebook
JCH1048D15 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
JCH1048D15 17+ 10000 XP-POWER 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
JCH1048D15 SIPDIP 58666 XPPOWER 17+ EKT Electronics Co., Ltd
JCH1048D15 17+ 10000 XP-POWER 17+ Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP4-2S-00 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP4-2S-00 NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S8VS-09024AS-F Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 90W
S8VS-09024AS-F IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S8VS-09024AS-F NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LCM300U-T Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 36V 300W
LCM300U-T Artesyn 49 14+ Everchips International Co.,Ltd.
LCM300U-T IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCM300U-T NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C450H Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Configurable Power Supply Chassis 450W 5 Slot AC DC Configurable Power Supply Chassis
C450H IC 36230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C450H NEW 98550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC3-0509SRW/H4/A/X2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 9V 3W
REC3-0509SRW/H4/A/X2 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C8051F005DK-E 654879 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
C8051F005DK-E 654879 13+ Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
EVAL-AD977CB AD 26580 1513+ Pb-Free Unitronix Electronics Limited
EVAL-AD977CB Electronics 27059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EVAL-AD977CB IC 38972 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
EVAL-AD977CB STOCK 46230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MKS2PIN-V AC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable
MKS2PIN-V AC24 878596 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MKS2PIN-V AC24 878596 13+ fenyang electronics co.,ltd
MKS2PIN-V AC24 Omron 42085 1538+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MKS2PIN-V AC24 Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V Ameyic Electronics Limited
HS50 1K5 F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 50W