Location : Home > J > JCD0412D12
JCD0412D12
Share on FacebookShare on Facebook
JCD0412D12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
JCD0412D12 DIP 2334 XP-POWER 17+ EKT Electronics Co., Ltd
JCD0412D12 DIP 2334 XP-POWER 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PFE1500-12-054NA Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters FRONT END
REC5-1212SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 9-18VIN 12VOUT
MY4Z AC12 (S) Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VAC Coil Socketable
MY4Z AC12 (S) NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MY4Z AC12 (S) Omron 2454 12+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MY4Z AC12 (S) Omron 41885 1538+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MY4Z AC12 (S) Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V Ameyic Electronics Limited