Location : Home > J > JCC25DETH
JCC25DETH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HSC22DRAS Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 44POS R/A .100 SLD
ABM18DRKI-S13 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD EXTEND 36POS .156
HMC18DRTI-S93 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD
HBC49DRXN-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD
ESM43DTMN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD
ESC35DTEN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET
50-00401 Connectors, Interconnects Barrel - Audio Connectors CONN PLUG 4COND 2.5MM
0908330503 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN RCPT 3POS 5.00MM IDC
0385413013 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN RCPT 13POS IN-LINE SLDR