Location : Home > J > JC1AF-DC24V-F
JC1AF-DC24V-F
Share on FacebookShare on Facebook
JC1AF-DC24V-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
JC1AF-DC24V-F RELAY POWER SPST 15A 24VDC PCB 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
JC1AF-DC24V-F standard package with RoHS 46630 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
JC1AF-DC24V-F RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V 27260 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com