Location : Home > J > JBW050A1
JBW050A1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for JBW050A1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
JBW050A1 50W TYCO MODULE 342 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
JBW050A1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
JBW050A1 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-034-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-034-65-001101 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-034-65-001101 Preci-Dip 157570 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-034-65-001101 Preci-Dip 289130 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com