Location : Home > I > IXTQ182N055T
IXTQ182N055T
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for IXTQ182N055T distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
IXTQ182N055T 12+ IXYS 8800 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
IXTQ182N055T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXTQ182N055T TO-3P 18000 IXYS 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
IXTQ182N055T ROHS 492100 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IXTQ182N055T TO-3P 35000 IXYS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
IXTQ182N055T MOSFET N-CH 55V 182A TO-3P 157169 IXYS 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IXTQ182N055T MOSFET N-CH 55V 182A TO-3P 596100 IXYS 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TDZ20J,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 500MW SOD323F
TDZ20J,115 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TDZ20J,115 NXP 139960 NEW RoHS DIODE ZENER 500MW 20V SOD-323F FindCores Electronics Inc.
TDZ20J,115 NXP 157609 15+ DIODE ZENER 500MW 20V SOD-323F Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com