Location : Home > I > IXGX100N170
IXGX100N170
Share on FacebookShare on Facebook
IXGX100N170 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXGX100N170 IGBT 1700V 170A 830W PLUS247 262110 IXYS 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
IXGX100N170 IGBT 1700V 170A 830W PLUS247 139730 IXYS NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
IXGX100N170 IGBT Transistors HIGH VOLT NPT IGBTS 1700V 100A 8000 Ixys 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IXGX100N170 IGBT Transistors HIGH VOLT NPT IGBTS 1700V 100A 8000 Ixys 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd