Location : Home > I > IXGV25N250S
IXGV25N250S
Share on FacebookShare on Facebook
IXGV25N250S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXGV25N250S IGBT 2500V 60A 250W PLUS220SMD 262310 IXYS 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
IXGV25N250S IGBT 2500V 60A 250W PLUS220SMD 139930 IXYS NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
IXGV25N250S IGBT 2500V 60A 250W PLUS220SMD 157579 IXYS 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IXGV25N250S IGBT 2500V 60A 250W PLUS220SMD 591100 IXYS 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com