Location : Home > I > IXGQ96N30TCD1
IXGQ96N30TCD1
Share on FacebookShare on Facebook
IXGQ96N30TCD1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXGQ96N30TCD1 IGBT 96A 320V TO-3P 262230 IXYS 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
IXGQ96N30TCD1 IGBT 96A 320V TO-3P 139850 IXYS NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
IXGQ96N30TCD1 IGBT Transistors TRENCH IGBT W/FRED 320V 250A 8000 Ixys 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IXGQ96N30TCD1 TO-3P 16582 IXYS 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IXGQ96N30TCD1 IGBT Transistors TRENCH IGBT W/FRED 320V 250A 8000 Ixys 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd