Location : Home > I > IXGQ90N33TC
IXGQ90N33TC
Share on FacebookShare on Facebook
IXGQ90N33TC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXGQ90N33TC ROHS 492100 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IXGQ90N33TC IGBT 330V 90A TO-3P 140090 IXYS NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
IXGQ90N33TC IGBT Transistors TRENCH IGBTS 330V 360A 8000 Ixys 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd