Location : Home > I > IXGH90N60B3
IXGH90N60B3
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for IXGH90N60B3 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
IXGH90N60B3 12+ IXYS 4500 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
IXGH90N60B3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXGH90N60B3 TO-247 16582 IXYS 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IXGH90N60B3 IGBT 600V 75A TO-247 261650 IXYS 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
IXGH90N60B3 IGBT 600V 75A TO-247 139270 IXYS NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
IXGH90N60B3 IGBT Transistors G-SERIES A3/B3/C3 GENX3 IGBT 600V 90A 8000 Ixys 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IXGH90N60B3 IGBT Transistors G-SERIES A3/B3/C3 GENX3 IGBT 600V 90A 8000 Ixys 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd