Location : Home > I > IXGA12N120A3
IXGA12N120A3
Share on FacebookShare on Facebook
IXGA12N120A3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXGA12N120A3 IGBT 1200V 22A TO-263 261700 IXYS 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
IXGA12N120A3 IGBT 1200V 22A TO-263 139320 IXYS NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
IXGA12N120A3 IGBT Transistors 1200V 12A IGBT; G Series 8000 Ixys 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IXGA12N120A3 IGBT Transistors 1200V 12A IGBT; G Series 8000 Ixys 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd