Location : Home > I > IXFT94N30T
IXFT94N30T
Share on FacebookShare on Facebook
IXFT94N30T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXFT94N30T MOSFET N-CH 300V 94A TO-268 261980 IXYS 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
IXFT94N30T MOSFET N-CH 300V 94A TO-268 139600 IXYS NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
IXFT94N30T MOSFET N-CH 300V 94A TO-268 157249 IXYS 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
IXFT94N30T MOSFET N-CH 300V 94A TO-268 139600 IXYS 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
IXFT94N30T MOSFET N-CH 300V 94A TO-268 261980 IXYS 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PDZ15B,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 400MW SOD323