Location : Home > I > IXFN80N50Q2
IXFN80N50Q2
Share on FacebookShare on Facebook
IXFN80N50Q2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXFN80N50Q2 Module 97500 IXYS 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IXFN80N50Q2 MODULE 510 IXYS 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IXFN80N50Q2 standard package with RoHS 45490 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
IXFN80N50Q2 MOSFET N-CH 500V 80A SOT-227B 2850 IXYS 15+ new in stock Alphatek Technology Limited
IXFN80N50Q2 MOSFET N-CH 500V 80A SOT-227B 2150 IXYS NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
IXFN80N50Q2 MODULE 492100 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NZX14C,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 14V 500MW ALF2
NZX14C,133 654798 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NZX14C,133 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NZX14C,133 NXP 139370 17+/18+ DIODE ZENER 14V 500MW DO-35 FindCores Electronics Co.,Ltd.
NZX14C,133 NXP 241600 1538+ DIODE ZENER 14V 500MW DO-35 Alphatek Technology Limited