Location : Home > I > IXFH12N100
IXFH12N100
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for IXFH12N100 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
IXFH12N100 12+ IXYS IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
IXFH12N100F 12+ IXYS 4500 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
IXFH12N100P 12+ IXYS 9000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
IXFH12N100Q 12+ IXYS 9000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
IXFH12N100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IXFH12N100 TO-247 8250 IXYS 11-12+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-08F-127-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412
IXFX34N80 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 34A PLUS247
IXFX34N80 IXYS 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IXFX34N80 IXYS 18000 2016+ TO-247 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
IXFX34N80 IXYS 35000 2016 TO-247 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
ICM0805ER181M Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 180 Ohm @ 100MHz 330mA DCR 350 mOhm
ICM0805ER181M 678954 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ICM0805ER181M NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ICM0805ER181M VISHAY 379800 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
TLF14CB1830R5 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA
TLF14CB1830R5 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLF14CB1830R5 NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HF2018R-252Y1R3-01 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.3A DCR 300 mOhm
HF2018R-252Y1R3-01 789465 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
HF2018R-252Y1R3-01 789465 13+ fenyang electronics co.,ltd
HF2018R-252Y1R3-01 789465 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HF2018R-252Y1R3-01 tdkwtdkchi 10859 N/A N/A Cubic Technology Co.,Ltd.
ATS-02D-148-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB
ATS-01C-166-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-09C-177-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766
74270012 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 47 Ohm @ 100MHz ID 0.063" Dia (1.60mm) OD 0.161" Dia (4.10mm) Length 0.157" (4.00mm)
74270012 WE 12000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
ATS-05D-202-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X6MM XCUT T412
884 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #6 Nylon 0.250" (6.35mm) 1/4" Natural
884 Electronics 26231 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
884 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
742792655 Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 100mA 1 Lines 900 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
742792655 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
941-1.045 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 1.045" (26.54mm) Natural