Location : Home > I > IUG1-32024-7
IUG1-32024-7
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-8218/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 6.8UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-8218/TR IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-8218/TR NEW 88890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-8218/TR Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
M39003/01-7223 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-7223 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-7223 NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-7223 Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
M39003/01-5247 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 5% 35V AXIAL
M39003/01-5247 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5247 NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/03-3023/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 68UF 20% 10V AXIAL
M39003/03-3023/TR IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/03-3023/TR NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
01070001Z Circuit Protection Fuseholders FUSE CLIP CART 250V 30A CHASSIS
M39003/01-7066 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1.2UF 10% 20V AXIAL
T95Y106M020EZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 20V 20% 2910
T95Y106M020EZAL IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95Y106M020EZAL NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95Y106M020EZAL Vishay Sprague 1418500 15+ CAP TANT 10UF 20V 20 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IALHK11-1REC4-28323-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
LELHK21-31553-1-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
C14G25S Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 25A 690VAC NON STD
HHB-R Circuit Protection Fuseholders FUSE HOLDER CART 32V 30A IN LINE
3410.0240.02 Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 5A 32VAC 125VDC SMD