Location : Home > I > ITS4100SSJNXUMA1
ITS4100SSJNXUMA1
Share on FacebookShare on Facebook
ITS4100SSJNXUMA1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929838-02-34 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 68 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929838-02-34 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929838-02-34 3M 278010 2016+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 68POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929838-02-34 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929838-02-34 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 68POS TPC Global Service Co.Ltd.
451-10-216-00-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
451-10-216-00-016101 Preci-Dip 156960 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
451-10-216-00-016101 Preci-Dip 288210 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com