Location : Home > I > ISC1812EB471K
ISC1812EB471K
Share on FacebookShare on Facebook
ISC1812EB471K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ISC1812EB471K INDUCTOR WW 470UH 10 1812 57359 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ISC1812EB471K INDUCTOR WW 470UH 10 1812 47170 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ISC1812EB471K INDUCTOR WW 470UH 10 1812 62085 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AOW418 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 9.5A TO262