Location : Home > I > ISC1210ER180K
ISC1210ER180K
Share on FacebookShare on Facebook
ISC1210ER180K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ISC1210ER180K INDUCTOR WW 18UH 10 1210 57339 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ISC1210ER180K N/A 60000 VISHAY 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VTO70-08IO7 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules RECT BRIDGE 3PH 800V FO-T-A
VTO70-08IO7 IXYS 2000 2013+ Three Phase Rectifier Bridge Protec Engineering (S) Pte Ltd
VTO70-08IO7 N/A 78000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VTO70-08IO7 Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-08B-202-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766
VS-VSKL91/04 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE THYRISTOR 95A ADD-A-PAK
VS-VSKL91/04 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKL91/04 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RH1.4-32-045L Fans, Thermal Management Thermal - Thermoelectric, Peltier Modules THERMOELECT
CMT908-V4 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.6A DCR 160 mOhm
CMT908-V4 79845 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
CMT908-V4 N/A 15000 2011+Rohs Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
ATS-12A-167-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
IP3253CZ12-6-TTL,1 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 6 Channel L = 18nH (Total), C = 25pF (Total) 30mA 12-UFDFN Exposed Pad