Location : Home > I > ISC1210BN5R6K
ISC1210BN5R6K
Share on FacebookShare on Facebook
ISC1210BN5R6K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ISC1210BN5R6K INDUCTOR WW 5.6UH 10 1210 62465 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
ISC1210BN5R6K INDUCTOR WW 5.6UH 10 1210 57739 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ISC1210BN5R6K INDUCTOR WW 5.6UH 10 1210 17840 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO692 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 300V 0.1A SOT23