Location : Home > I > ISC1008ER6R8M
ISC1008ER6R8M
Share on FacebookShare on Facebook
ISC1008ER6R8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ISC1008ER6R8M INDUCTOR 6.8 UH SMD 119000 Vishay Dale n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BFR 93A E6327 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANSISTOR RF NPN 12V SOT-23
BFR 93A E6327 Distributor 130230 17+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
BFR 93A E6327 IC 36712 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BFR 93A E6327 NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BFR 93A E6327 STOCK 43330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.