Location : Home > I > IRKJ56/12A
IRKJ56/12A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for IRKJ56/12A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
IRKJ56/12A IR module IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
IRKJ56/12A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IRKJ56/12A IR 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IRKJ56/12A OriginalNew 1850 IR 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-262-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSM-125-L-SH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
5-147326-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-147326-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 07 MODIV VRT SR DUAL TINE 15AU EKT Electronics Co., Ltd
5-147326-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSW-119-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5041893470 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin
5041893470 Molex, LLC 147810 2016+ 504189 34P HEADER Unitronix Electronics Limited
5041893470 Molex, LLC 278470 2016+ 504189 34P HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0423753566 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0022292081 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1633690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1633690000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1633690000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 26POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1633690000 Weidmuller 157110 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1922514 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) Vertical Through Hole
1922514 N/A 50 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1922514 Phoenix Contact 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 10.16MM Unitronix Electronics Limited
1922514 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1035350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1035350000 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1035350000 Weidmuller 157530 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1035350000 Weidmuller 289170 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5432779 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole