Location : Home > I > IPD350N06LGBTMA1
IPD350N06LGBTMA1
Share on FacebookShare on Facebook
IPD350N06LGBTMA1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IPD350N06LGBTMA1 3670 INFINEON NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
IPD350N06LGBTMA1 3370 INFINEON NEW+ STOCK Asia Military Components Trading Co., Ltd.
IPD350N06LGBTMA1 3120 INFINEON NEW+ STOCK NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5932BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 3W DO216AA
1PMT5932BE3/TR13 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZM55B36-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 500MW MICROMELF
BZM55B36-TR IC 39060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZM55B36-TR NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZM55B36-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZM55B36-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 36 Volt 0.5W 2 EKT Electronics Co., Ltd
1N5251B-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 500MW DO35
1N5251B-TAP IC 38782 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1N5251B-TAP STOCK 145440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IRF3710ZGPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 59A TO-220AB
IRF3710ZGPBF IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRF3710ZGPBF N/A 1000 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
IRF3710ZGPBF NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FQPF4N60 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 2.6A TO-220F
FQPF4N60 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQPF4N60 Electronics 26120 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQPF4N60 Electronics 26120 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TJ20315200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ20315200J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ20315200J0G NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VM10155000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM10155000J0G Amphenol FCI 157260 2016+ 350 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VM10155000J0G IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM10155000J0G NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395173803 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1786950 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1786950 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1786950 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1786950 Weidmuller 8000 2012+ CONN HSNG BASE M25 W/COVER SIZE8 EKT Electronics Co., Ltd
1777387 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777387 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1777387 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
995440 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
995440 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK 7.62MM 11POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995440 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 7.62MM 11POS OR Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
995440 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 7.62MM 11POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9500770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
9500770000 789455 13+ fenkey electronics co.,ltd
9500770000 789455 13+ fenyang electronics co.,ltd
9500770000 789455 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
1717268-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Sleeve Connector Female, Receptacle Blue 0.250" (6.35mm)
1717268-1 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1717268-1 TE Connectivity AMP Connectors 299210 2016+ CONN RCPT HOUSING 1POS FLAG BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1717268-1 TEConnecti 5388 2016+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1717268-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
60419-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated